www.makijaz-slubny-warszawa.pl

 

MAM NA IMIĘ HELENA I JESTEM WIZAŻYSTKĄ. CODZIENNIE WYDOBYWAM PIĘKNO Z KOBIECYCH TWARZY. PODKREŚLAM ATUTY. UKRYWAM MANKAMENTY. PRACUJĘ NAD WIZERUNKIEM DZEINNYM (TAKIM NAJBARDZIEJ TWOIM), BIZNESOWYM ORAZ NA SPECJALNE OKAZJE. SZUKAM HARMONII KSZTAŁTÓW I KOLORÓW.

MOJA DROGA DO PROFESJONALNEGO WIZAZU BYŁA DŁUGA I NIEOCZYWISTA. ZANIM NA DOBRE WESZŁAM W ŚWIAT KOSMETYKÓW I MAKIJAŻU OBRACAŁAM SIĘ W KRĘGU SPECJALNOŚCI PRZYRODNICZYCH. JESZCZE WCZEŚNIEJ KSZTAŁCIŁAM SIĘ W KIERUNKU MUZYCZNYM. MOJE WYBORY ZAWODOWE NIGDY NIE BYŁY PRZYPADKOWE I ZAWSZE WIĄZAŁY SIĘ ŚCIŚLE Z MOIM CODZIENNYM ŻYCIEM. DZIĘKI TEMU UDAJE MI SIĘ ZACHOWAĆ HARMONIĘ MIĘDZY PRACĄ I PRYWATNOŚCIĄ. TA RÓWNOWAGA PRZEKŁADA SIĘ POZYTYWNIE NA PRACĘ Z KLIENTEM INDYWIDUALNYM, KTÓRA JEST PODSTAWĄ PRACY WIZAŻYSTY. DZIĘKI TEMU MOGĘ LEPIEJ ODCZYTAĆ POTRZEBY I SKUPIĆ SIĘ NA SPEŁNIENIU TWOICH OCZEKIWAŃ.

UCZĄC SIĘ SZTUKI WIZAŻU SPOTKAŁAM NA SWOJEJ DRODZE FANTASTYCZNYCH LUDZI, OD KTÓRYCH CZERPAŁAM NIE TYLKO WIEDZĘ ALE RÓWNIEŻ ENERGIĘ, INSPIRACJE I ODWAGĘ DO REALIZACJI WŁASNEJ ŚCIEŻKI ZAWODOWEJ. OTRZYMAŁAM SOLIDNE PODSTAWY, KTÓRE OTWORZYŁY MI DRZWI DO ZBUDOWANIA WŁASNEGO STYLU.

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA. ZNAJDZIESZ TU POMYSŁY I REALIZACJE, ODKRYJESZ MÓJ STYL I SPOSÓB PRACY. ZAINSPIRUJ SIĘ!

 

szybki kontakt: tel: 693 782 821 email: zwolinskamakeup@gmail.com

 Powered by: www.cdx.pl