www.makijaz-slubny-warszawa.pl

 

 

20
Maj
2016
SESJE ZDJĘCIOWE NA DZIEŃ MATKI I DZIEŃ DZIECKA

Wspólnie z FotoEuforia zapraszam na rodzinne sesje zdjęciowe w maju i czerwcu. Do 1 czerwca na hasło RODZINA aż 20 % zniżki! 

To wspaniały pomysł na prezent dla najbliższych. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona.

 


26
Luty
2016
WARSZTATY MAKIJAŻU Z MINI SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Serdecznie zapraszamy na warsztaty makijażu organizowane wspólnie z Fotoeuforia Natalia Nowicka. Spotkanie składa się z dwóch modułów:

Pierwszy z nich to nauka makijażu - kilkugodzinny kurs, który w przystępny i profesjonalny sposób uczy sztuki makijażu. Nauka opiera się na rzetelnej dawce wiedzy teoretycznej połączonej z intensywną praktyką. Spotkanie dostarcza wiedzy o kosmetykach i ich zastosowaniu, pokazuje jak poruszać się w świecie trików polecanych przez wizażystów i jak unikać błędów w codziennym makijażu.

Drugi moduł to sesja fotograficzna w wersji mini - efektem sesji sązdjęcia portretowe i sylwetki prezentujące efekty warsztatów. Udział w sesji jest ciekawym przeżyciem dostarczającym pozytywna dawkę energii i dobrej zabawy.

Z okazji Dnia Kobiet warsztaty dostępne są w promocyjnej cenie, tylko 299 zł !

Zapraszamy!


 


08
Luty
2016
WALENTYNKOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Zapraszam w imieniu swoim, fotografki Natalii Nowickiej Fotoeuforia oraz stylistki Karoliny Kryś na romantyczną sesję zdjęciową z okazji Walentynek, w promocyjnej cenie. Sesja odbędzie się 19 lutego w studiu Oficyna zlokalizowanym na warszawskiej Pradze. Towarzyszyć nam będą cudne dekoracje stworzone specjalnie na tę okazję. Zapraszamy nie tylko Pary! Polecamy sesję na prezent dla Ukochanej :)

data: 19 lutego 2016 r

miejsce: Studio Oficyna ul. Wileńska 13 lok. 43

cena: 450 zł

Czekamy na Was od godziny 11. Prosimy o wcześniejszą rezerwację godziny. Ilość miejsc ograniczona.


 


 

szybki kontakt: tel: 693 782 821 email: zwolinskamakeup@gmail.com

 Powered by: www.cdx.pl